Годинники FESTINA

Годинники FESTINA

1-32 of 104

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

1-32 of 104

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Посилання на офіційний сайт: www.festina.com

Годинники Festina — якість перевірена часом

Компанія «Festina» була заснована в 1902 році в Швейцарії. Вироби цієї марки вражають неповторним дизайном. Для їх виготовлення використовуються тільки якісні матеріали.

Бренд користується успіхом у Франції, Італії, Іспанії та Німеччині. В Україні він з'явився недавно і вже встиг заслужити довіру серед справжніх цінителів годинників виробництва Швейцарії.

Раніше купити годинники Фестина могли тільки представники вищого суспільства. Компанія виробляла елітні моделі, що виконані з дорогих металів та інкрустовані дорогоцінними каменями. Згодом вона змінила стратегію, переорієнтувавши продукцію на більш широке коло покупців. Матеріали з платини і золота, замінили на високоякісну сталь. Сьогодні кожен бажаючий може придбати швейцарський годинник за прийнятною вартістю.

Одна з переваг марки — доступна ціна на брендові жіночі та чоловічі годинники Festina, які вже встигли знайти своїх шанувальників в Києві. Компанія має представництва в 55 країнах світу та є офіційним хронометристом спортивних змагань з мотоспорту та велоспорту, що робить її дуже популярною.

У нашому каталозі представлений великий асортимент брендових годинників Фестина:

 • Класичні — із суворим елегантним дизайном добре поєднуються з різними стилями одягу. Такий аксесуар стане відмінним доповненням до ділового костюму і підкреслить статус і вишуканий смак їх власника.
 • Спортивні — підійдуть тим, хто захоплюється спортом і веде активний спосіб життя. Вони відрізняються міцністю, мають високий рівень водонепроникності, що важливо для любителів водних видів спорту.
 • Багатофункціональні — відрізняються ефектним зовнішнім виглядом і розширеним функціоналом.

На особливу увагу заслуговують дайверські моделі, їх презентація пройшла на Baselworld 2004. Вони оснащені аналогово-цифровим дисплеєм і електронним вимірювачем глибини. При зануренні у воду сенсорний датчик автоматично переводить годинник в режим занурення. Циферблат відображає час занурення, температуру води і глибину. Годинники фіксують показники чотирьох занурень. 

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento