Годинники TISSOT

Годинники TISSOT

1-32 of 416

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-32 of 416

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Годинники легендарного бренду TISSOT шукайте у мережі магазинів ZIFFERBLATT!

1853 – 1907 рр. – початок становлення марки

У 1853 році Шарль-Фелісьєн Тіссо разом з сином Шарлем-Емілем засновують власну справу «Charles-Félicien Tissot & Fils» - невелике ательє по збірці годинників у Швейцарії. Батько був складальником корпусів, а син - годинникарем, які перетворили свою маленьку справу у перспективний бізнес.

Справа виявилась доволі успішною, а асортимент годинників розширювався новими моделями, виготовленими переважно з золота, пізніше використовувались і інші дорогоцінні метали. Годинники Tissot були майстерно оформлені, мали додаткові складні функції, а також відрізнялись багатим та розкішним декором.

Ательє набувало популярності, а годинники Tissot відрізнялись найвищою якістю, за що неодноразово отримували визнання на спеціалізованих виставках. Наручні годинники та годинники-кулони Tissot брали участь у конкурсах хронометрії, де користувались великим успіхом.

Однією з перших відомих клієнток ательє Tissot стала актриса Сара Бернар, яка придбала золотий годинник-кулон на виставці в 1900 році.

Ательє Tissot виготовляє годинники для експорту, відкриває філіали в США та Російській імперії. Виробництво розширяється новими моделями.

Після відкриття філіала в Російській імперії, син Шарля-Еміля продовжує справу батька, переїжджає до Москви і стає керівником філіалу. Через деякий час одружується з російською підданою і продовжує працювати у філіалі. Годинники Tissot поступово знаходять своїх поціновувачів при царському дворі, а Російська імперія стає основним ринком збуту для компанії.

1907 – 1930 рр. - великий прорив і становлення

Перший завод компанії Tissot був побудований у Швейцарії у 1907 році. Сьогодні на цьому місці розташовується штаб-квартира бренда. Компанія постійно впроваджує нові технології виробництва. На заводі дуже скоро починають працювати електричні станки, що дозволяє збільшити кількість виготовлених годинників, а обробка, виконана механічним шляхом, має естетичний та охайний вигляд.

Справжнім проривом для бренда став випуск лінійки годинників-браслетів в 1910 році, на той час це було новинкою. Всі годинники були виготовлені виключно з дорогоцінних металів та оздоблені дорогоцінним камінням. За деякий час у продажу з’являються чоловічі варіанти годинників-браслетів, які надовго завоювали світову арену моди.

Російська революція 1917 року завдає тяжкого удару по фірмі. У ході пошуку варіантів виходу з даної кризи, було прийнято рішення почати випуск дизайнерських моделей годинників: так з’явився годинник Tissot Banana в стилі Арт-деко. 

Tissot Banana 

1930-1953 рр. – нові вершини

1930-ті знаменуються не тільки новою розробкою – антимагнітним годинником, але і новими планами, гарними колекціями та взаємовигідною співпрацею.

Tissot об’єднується з компанією Omega з метою завоювання більшого ринку збуту для всіх прошарків населення. Нова корпорація під назвою «Швейцарське товариство годинникової індустрії (SSIH)» дуже скоро реалізує комерційний план Tissot - годинники для кожної людини з різним достатком, а також впроваджує нову рекламну кампанію. Компанія Tissot починає випускати безкоштовні каталоги, які розповсюджуються роздрібними дистриб’юторами, а також надає рік гарантії на всі свої вироби.

Жіночі годинники Tissot тепер, як і вбрання,  можна підбирати для різних випадків. Вважалося, що жінка мусить мати мінімум 3 годинники: із золотим ремінцем до вечірньої сукні і для особливиї нагоди, зі шкіряним стильним ремінцем для активних занять спортом та з красивим шнурком на будень.

Для чоловіків були створені автоматичні хронографи, і дуже скоро світ побачив легендарні Tissot Navigator. 

Tissot Navigator

1953-1968 рр. – "Століття на ринку!"

1953 рік ознаменувався не лише столітнім ювілеєм компанії. Цього року крісло генерального директора компанії займає Едуард-Луї Тіссо і знову модернізує виробництво. Годинники тепер мають додаткові функції, показують день тижня, місяць. Також випускають моделі з ручним і механічним заводом, які мають великий попит у всьому світі, оснащені спеціальними функціями або без них. У цей період годинниками Tissot починають цікавитись перші особи європейських країн.

1968 -1983 рр – "свіжа кров"

1960-70 роки відомі як період «бейбі бум», тому компанія розвиває новий напрямок – молодіжні годинники та хронометри для підлітків. Завод також починає працювати з новими матеріалами, такими як скловолокно. Це дозволило створювати яскраві підліткові годинники в різнокольорових корпусах. Підліткова колекція включала елегантні та оригінальні варіанти.

Компанія починає співпрацю з Формулою-1, що позитивно впливає на розширення лінійки кварцових годинників. Крім того з 1976 року бренд починає доволі тісно співпрацювати з відомими виробниками гоночних автомобілів.

1983-2016 рр – "перезавантаження"

1983 рік став кризовим у годинниковій індустрії, тому керівниками компанії ухвалено рішення про злиття з великою корпорацією. Так Tissot стає частиною SMH, яка  з 1988 міняє свою назву на Swatch Group.

Бренд намагається бути індивідуальним і не порушувати своїх принципів інноваційності. У результаті з’являються три варіанти моделей з натуральних матеріалів: каміння, дерева та перламутру. Колекція знайшла своїх прихильників серед поціновувачів ексклюзивних годинників.

Годинник з каміння, - Rock Watch

Годинник з дерева, - Wood Watch

У 90-х компанія випускає лінійку спортивних хронометрів з додатковими функціями і красивих моделей для урочистих випадків. З’являється нова розробка на основі тактильної технології. А в 1999 році бренд Тіссо став першим в світі, який випустив тактильний годинник, модель отримала назву T-Touch.

Tissot T-Touch

На цьому сюрпризи не скінчились і в 2014 році наступна модель T-touch Expert Solar на сонячній батареї зробила справжній фурор у світі годинникової індустрії.

Компанія донині зберігає імідж новатора, не перестаючи інтригувати та дивувати новинками. Сьогодні бренд продовжує утримувати власні позиції, тісно співпрацюючи зі світом спорту, і є офіційним хронометристом багатьох змагань в різних видах спорту.

Завдяки постійній роботі, ефективній рекламній кампанії, розвитку сучасних технологій та впровадженню їх у виробництво годинників, бренд Tissot є одним із найвідоміших та найбільш упізнаваних в світі.

Tissot повністю змінив уявлення про годинники та їх можливості, створив годинники для всіх вікових категорій та соціальних статусів, а сьогодні успішно продає більше 4 млн. годинників по всьому світу.

Сьогодні у каталозі Tissot представлені вісім колекцій: T-Touch, T-Sport, Спеціальна колекція, T-Classic, T-Lady, Heritage, T-Gold и T-Pocket, які, у свою чергу, поділяються на модельні ряди.

  • Tissot T-Touch

Високотехнологічний годинник, який свого часу здійснив революцію у світі годинників. Обладнаний великим набором функцій, від якого будуть у захваті всі поціновувачі екстремального відпочинку.

У годинниках Tissot T-Touch реалізовані наступні функції:

-         Барометр – показує абсолютний та відносний атмосферний тиск в гПа;

-         Термометр – точна температура зовнішнього повітря відображається на цифровому дисплеї в градусах Цельсія або Фаренгейта;

-         Альтиметр – показує висоту над рівнем моря;

-         Компас – визначає магнітну північ;

-         Азимут – після встановлення азимута годинник показує на 12 годин шуканий напрям, а хвилинна стрілка на північ;

-         Приливи та відливи;

-         Індикатор заряду акумулятора;

А також: підсвічування дисплея, часовий пояс, дата/вічний календар, день тижня, тиждень, хронограф, будильник, регата.

Усі ці функції зібрані в міцному титановому корпусі з водонепроникністю в 10 бар. А в деяких моделях T-Touch, наприклад, таких як Tissot T-Touch Expert Solar і T-Touch Lady Solar елемент живлення заряджається за допомогою сонячного світла, завдяки чому Ви будете впевнені, що годинник Вас не підведе у найбільш невідповідний момент.

На даний момент існують чотири лінійки годинників Tissot T-Touch:

- Tissot T-Touch Expert Solar – багатофункціональний годинник з сенсорним екраном, які працюють на сонячній батареї. На даний момент це –передові годинники бренду Tissot. Годинники відмінно підходять для любителів пригод.

- Tissot T-Touch Expert Solar II –  модельний ряд, який вносить нові кольори в лінійку Tissot T-Touch Expert Solar.

- Tissot T-Touch II і Tissot T-Touch Expert – багатофункціональні тактильні годинники з кварцовим механізмом.

  • Tissot T-Sport

Завдяки тому, що компанія є постійним хронометристом у спортивних змаганнях, народилася колекція T-Sport. А тісна співпраця з відомими спортсменами в різних видах спорту представила світу такі модельні ряди:

- Tissot Chrono XL Classic і Tissot Chrono XL – відмінно підійдуть для тих людей, які шукають годинник зі спортивним дизайном і ультрасучасним хронографом.

- Tissot PRC 200 Automatic – механічний годинник з автоматичним заведенням і водонепроникністю 20 bar. Класика у спортивному стилі не залишить байдужим нікого.

- Tissot PRC 200 Quartz – відмінність від Tissot PRC 200 Automatic в тому, що ці годинники оснащені кварцовим механізмом, в усьому іншому вони такі самі улюблені і неповторні.

- Tissot PRS 200 – годинники з водонепроникністю 20 bar, з обертаючим безелем, циферблат з люмінесцентними мітками, а застібка оснащена запобіжним фіксатором і спеціальним розширювачем, вони просто ідеальні для дайверів.

- Tissot Seastar 1000 Automatic – механізм Powermatic 80 з автоматичним заводом і водонепроникністю годинника при тиску в 30 bar робить їх надійним партнером дайвера. З ними Ви можете бути впевнені в тому, що вони покажуть Вам потрібний час для спливання.

- Tissot Seastar 1000 Quartz – точніше Tissot Seastar 1000 Automatic може бути тільки Tissot Seastar 1000 с кварцовим механізмом. Також дані годинники доповнені хронографом.

- Tissot T-Race – модельний ряд який виконаний в дусі мотоспорту, цей годинник призначений для всіх любителів швидкості і гоночних перегонів.

- Tissot T-Race cyclink – уособлюють любов до велосипедного спорту, всім шанувальникам присвячується.

- Tissot V8 Automatic – вперше світ побачив цей годинник в 1960-х роках, головними натхненниками цієї лінійки годинників були вінтажні автомобілі.

- Tissot V8 Quartz – кварцовий механізм в годиннику Tissot V8 дозволив додати в годинник хронограф, що в свою чергу додало шику ретро-класиці.

- Tissot PRS 516 Automatic – 60-ті роки, а саме автомобілі 60-х років зробили величезний внесок в стиль годинників тих часів. Аналогічно і з PRS 516: завдяки стилю спортивних автомобілів тих років народилася дана лінійка.

- Tissot PRS 516 Quartz – годинник з кварцовим механізмом всіма улюбленої моделі Tissot PRS 516.

- Tissot Quickstar – стильні, ефектні, молодіжні. А їх широкий асортимент, який представлений в різних варіаціях, чи то браслет з нержавіючої сталі, чи то шкіряний ремінець, чи то ремінець НАТО, знайде своїх поціновувачів будь-якого віку.

У годиннику колекції T-Sport об'єднано краще: точність, актуальність і стиль.

  • Tissot Спеціальна колекція

Лімітовані колекційні годинники, які випускаються щороку на честь різних видів спорту та Амбассадорів бренду. У колекції присутні наступні модельні ряди:

- Tissot NBA – спеціальна колекція, яка була створена, щоб ознаменувати співпрацю Tissot з Національною Баскетбольною Асоціацією.

- Tissot Chrono XL NBA teams – годинники, які оснащені ультрасучасним хронографом і логотипом улюбленої баскетбольної команди.

- Tissot T-Race Moto GP – годинники, які спеціально створені для одного з найбільш швидкісних і захоплюючих видів спорту.

- Tissot T-Race Marc Marquez 2018 – всім фанатам Марка Маркеса присвячується! Всі кольори підібрані відповідно до кольорів форми гонщика.

- Tissot T-Race Jorge Lorenzo 2018 – лімітована версія годин T-Race Jorge Lorenzo 2018 створена в офіційних кольорах команди гонщика.

- Tissot T-Race Thomas Luthi 2018 – ще завдяки одному гонщику була створена лімітована серія. Всі кольори були взяті з форми гонщика, а на задній кришці нанесено номер Томаса, під яким він їздить.

- Tissot Tour de France 2018 – на честь найпрестижніших велосипедних змагань була створена ця колекція. Жовті тони нагадують про майку лідера, а гравіювання логотипу на задній кришці надає цьому годиннику ексклюзивність.

- Tissot Vuelta 2018 – дана колекція також присвячена велогонкам. Третя в світі за важливістю і складностю, після Tour de Franse і Giro d`italia.

- Tissot Alpine – і знову завдяки автомобілям народжуються прекрасні годинники. Легендарний французький виробник авто Alpine і виробник годинників Tissot створили таку колекцію.

- Tissot Ice Hockey – годинник Tissot T-Touch Expert Solar і Tissot PRC 200 входять в колекцію, яка присвячена співпраці компанії Tissot з Міжнародною федерацією хокею.

- Tissot chemin des Tourelles Helvetic Pride Special Edition –  натхненні великою історією компанії Tissot і багатою історію Швейцарії була створена колекція, яка присвячена Швейцарії. На задній кришці зображена горда Гельвеція –  персоніфікований образ Швейцарії, яка оточена 23-ма зірками, що символізують кантони Швейцарської Конфедерації.

- Tissot Le Locle Double Happiness – годинник з символом щастя на циферблаті обов'язково принесуть своєму власникові щастя.

- Tissot Jungfraubahn – спеціальна колекція, яка присвячена співпраці компанії Tissot і залізниці “Юнгфраубан”.

  • Tissot T-Classic

Вся краса і естетика годинників Tissot була зібрана в одну колекцію, Tissot T-Classic. Практично всі годинники цієї колекції – механічні.

- Tissot Ballade Automatic –  модель, яка була популярна в 90-х роках минулого століття, є не менш актуальною і зараз. А новий механізм, який використовується, дозволяє отримати більшу довговічність годинників, більший запас ходу годинника і меншу похибку, всього -4/+6 секунд на добу.

- Tissot T-Complication Squelette – прекрасні скелетони, які відкрилися і показали своє серце для всіх любителів годинників, а також рівень годинникової майстерності Tissot.

- Tissot T-Complication Chronometr – точніше, ніж ця модель годинника, немає, і доказ того – пройдені випробування в COSC (Офіційний Швейцарський Інститут Хронометрії).

- Tissot Chemin des Tourelles Automatic –  з 1907 року на вулиці Chemin des Tourelles розташовується штаб квартира Tissot, на честь цього і була створена дана модель. У 2015 році ця модель посіла перше місце на конкурсі хронометрії.

- Tissot Le Locle Automatic – на честь 150-річчя компанії Tissot була створена ця модель, яка практично відразу стала бестселером в колекції Tissot.

- Tissot Luxury Automatic – стиль годинників, який доповнений механізмом Powermatic 80 надав світу ці вишукані годинники з запасом ходу в 80 годин і автоматичним заведенням.

- Tissot Couturier Automatic – високоякісні матеріали і елегантність дизайну злилися воєдино, і подарували світові лінійку годин Couturier. А їх механічне серце з автоматичним заведенням дарує запас ходу від 46 годин до 80 годин, в залежності від того, який механізм там стоїть ETA C01.211 або Powermatic 80.

- Tissot Couturier Quartz – всіма улюблені Couturier з кварцевим серцем.

- Tissot Automatics III – простий, витончений дизайн і механіка з автопідзаводом подарували Automatics III за доступною ціною.

- Tissot Bridgeport Quartz – класичні традиції годинникового мистецтва в поєднанні з елегантним дизайном дали світові прекрасні Tissot Bridgeport.

- Tissot Carson Automatic – класичні моделі годинників Tissot Carson в новому дизайні і сучасний механізм Powermatic 80 роблять їх доречними в будь-яких випадках.

- Tissot Carson Quartz – всіма улюблені Tissot Carson Automatic з ще більшою точністю, завдяки кварцевому механізму.

- Tissot Tradition Automatic – традиційний дизайн 50-х років минулого століття на новий лад.

- Tissot Tradition Quartz – традиційний дизайн 50-х років з кварцовим механізмом.

- Tissot Everitime Automatic – в годиннику модельного ряду Everitime Automatic поєднались стиль і якість, ціна - доступна кожному.

- Tissot Everitime Quartz – той самий стиль і якість, тільки з кварцевим серцем.

- Tissot PR 100 Automatic – колекція яка є однією з найбільш продаваних у бренді Tissot, і представлена ​​в класичних виконаннях, які непідвладні часу.

- Tissot PR 100 Quartz – завдяки кварцевому механізму в Tissot PR 100 з’явилась можливість додати хронограф, що додало незмінній класиці сучасного вигляду.

  • Tissot T-Lady

Колекція Tissot T-Lady присвячена прекрасній половині людства - жінкам. Завдяки кольоровій гаммі, матеріалу і стилю годинників, вони дозволять бути стильною і індивідуальною. У цю колекцію входять наступні модельні ряди:

- Tissot T-Wave – жіночні, лаконічні, стильні. Годинники, які пасуватимуть жінкам і до вечірньої сукні, і до ділового костюму.

- Tissot Flamingo – витонченість і елегантність годинників Tissot Flamingo навіюють думки про витончену птицю.

- Tissot Femini-T – годинники, які поєднали в собі і годинник і витончений ювелірний виріб.

- Tissot Bella Ora – мінімалістичний дизайн і декоративні елементи роблять ці годинники незамінним атрибутом успішної, сучасної жінки.

- Tissot Lady Hearth Automatic – прекрасна витончена і жіночна модель, яка до всього наділена вогненною квіткою, яка змінює свій колір кожен день.

- Tissot Lovely – лаконічні, ненав'язливі, стильні та красиві годинник, які підійдуть під будь-який стиль одягу і настрій власниці.

- Tissot Generosi-T – витончені прямокутні форми підкреслюють індивідуальний стиль власниці цих прекрасних годинників.

  • Tissot Heritage

Історія Tissot почалася більше 160 років тому. Було багато годинників, але є годинники, які навічно змінили годинникову індустрію – Tissot Heritage.

- Tissot Heritage Banana Centenary Edition – модерністський стиль цього годинника в 1916 році користувався величезним успіхом. Зараз же цей годинник дарує своїм власникам унікальність і витончений смак, дозволяючи перенестися в ті далекі роки.

- Tissot Heritage Prince I Mechanical – золотий корпус, механічне серце і багата історія прославлених годинників Tissot Banana, ось і все, що потрібно знати власникові цього годинника.

- Tissot Heritage 1948 Automatic – перевидана модель у пам'ять прославленого хронографа Tissot 1948 року.

- Tissot Heritage Petite Seconde 2018 Mechanical – бездоганна елегантність 1943 року перевидана в 2018 році. Вічна класика.

- Tissot Pendant 1878 160th Anniversary Automatic – годинники-кулони 1878 року призначені для представниць прекрасної статі, створені знову, вони стануть справжнім скарбом для своєї власниці.

- Tissot Heritage Navigator 160th Anniversary Automatic – вперше ці годинники були створені в 1951 році, 24 часових пояси були ноу-хау в світі годинників. Зараз дана модель випускається в двох типах корпусів, з нержавіючої сталі і золота. Годинники у золотому корпусі випускаються лімітовано.

- Tissot Heritage 150th Anniversary Automatic – колекційні годинники Tissot Heritage Visodate Automatic випущені у кількості 8888 штук, де кожен годинник пронумерований від 1 до 8888. Також варто відзначити, що годинники мають сертифікати COSC (Офіційний Швейцарський Інститут Хронометрії), тому, якщо Ви бажаєте не тільки індивідуальності, але і точності, тоді це те, що Вам потрібно.

- Tissot Heritage Visodate Automatic – модель 1954 року було настільки успішною що її вирішили перевидати в 2019 році наділивши механізмом з автоматичним заведенням.

- Tissot Heritage Visodate Qurtz – також є варіант даної моделі з кварцовим механізмом.

  • Tissot T-Gold

Девіз Tissot – "Золото за ціною срібла". У Колекції Tissot T-Gold об'єднані всі золоті годинники, які додадуть розкоші і вишуканості свого господаря. У колекцію входять такі модельні ряди:

- Tissot Vintage Automatic – годинники,  виконані з золота і декоровані діамантами, а також механізм з автоматичним заведенням, вони призначені для того, щоб стати сімейною реліквією.

- Tissot Vintage Quartz – та ж вінтажна обробка тільки з кварцовим механізмом.

- Tissot Excellence – простота, лаконічність, і тонкий корпус підійдуть до будь-якого зап’ястя.

- Tissot Fascination – золото, діаманти, ідеальні форми. Після того, як Ви побачите цей годинник, то більше не зможете відвести від них погляд.

- Tissot Prestigious – годинники які присвячені 20 рокам минулого століття, виконані з 18 каратного золота і оброблені діамантами.

- Tissot Glamorous Automatic – елегантний годинник з вінтажним дизайном і сучасними технологіями підкорять твоє серце.

- Tissot Glamorous Quartz – овальні форми, вінтажний дизайн і сучасні технології роблять цей годинник незамінним атрибутом під вечірню сукню.

- Tissot Rose Dream Automatic – стриманість в поєднанні з розкішшю в золотому корпусі ідеальний варіант для того, щоб зробити цей годинник сімейною реліквією, а через задню кришку видно складний механізм.

- Tissot Rose Dream Quartz – Tissot Rose Dream у виконанні з кварцовим механізмом.

- Tissot Sculpture Line – великий золотий корпус, елегантна обробка циферблата, прозора задня кришка, через яку видно складний механізм. У цьому годиннику багато достоїнств які виділять Вас серед оточуючих людей.

- Tissot Bridgeport Automatic – благородні метали в поєднанні з сучасними технологіями подарували світу найелегантніший хронограф в лінійці Tissot. Ці годинники підійдуть поціновувачам точності і краси.

- Tissot Bellflower – якщо Вам потрібні не тільки годинник, але і ювелірна прикраса, то Tissot Bellflower це те, що Вам потрібно.

- Tissot Goldrun – якщо Ви хочете золотий годинник, але у Вас обмежений бюджет? Варто звернути увагу на годинник модельного ряду Goldrun, вони вважаються одними з найдоступніших золотих годинників.

  • Tissot T-Pocket

І колекція, з якої все почалося – Tissot T-Pocket. Колекція кишенькових годинників, що підтверджує майстерність і професіоналізм бренду, заснованого на багатому досвіді компанії:

- Tissot Pocket Mechanical Skeleton – годинники, у яких повернувся дух і стиль 20-х років минулого століття.

- Tissot Bridgeport Mechanical Skeleton – годинники, які ввібрали в себе настрій минулого століття, але в той же час вони актуальні досі.

- Tissot Bridgeport Lepine Mechanical – годинники які виконані в ретро стилі ще раз повертають нас до початку годинного мистецтва.

- Musical Seasons by Tissot – колекція кишенькових годинників яка виконана в стилі часів року. Прекрасний подарунок для колекціонерів.

- Tissot T-clock – годинники які виконані у вигляді букви Т чудово підійдуть для робочого столу.

- Tissot Specials – кишеньковий годинник який можна також поставити на нічний столик або робочий стіл.

- Tissot Savonnette Quartz – традиції годинникового мистецтва в поєднанні з сучасністю і кварцовим механізмом подарували кишеньковий годинник, який може підійти не тільки до костюму, але і до джинсів.

- Tissot Lepine Mechanical – красиво прикрашений циферблат і стилізовані вигравірувана буква T на задній кришці, ідеальні годинник під костюм.

- Tissot Lepine Quartz – кишеньковий годинник в сучасному стилі спеціально створювався для молоді, він ідеально підійде під молодіжний стиль.

- Tissot Replica – годинники які виконані в стилі перших годинників Tissot спеціально для людей, які шанують минуле. А прозора задня кришка дозволяє побачити досконалість годинного мистецтва.

- Tissot Pendants – годинник-кулон створювалися спеціально для жінок щоб за дорогоцінною прикрасою заховати незбагненну жіночу душу.

Годинники Tissot продумані до найдрібніших деталей, в них використовуються тільки якісні матеріали і сучасні технології.

Годинникові механізми Tissot:

100, – саме таке середня кількість деталей в механічному механізмі Tissot. Те, що вони виконані з високоякісних матеріалів дозволяє отримати від 40 до 80 годин роботи – запасу ходу. Всі годинникові механізми виготовляються на заводі ETA, який входить до складу Swatch Group.

Механічний годинник поділяються на два типи: годинник з ручним заводом і годинник з автоматичним заводом.

- Годинники з ручним заводом заводяться за допомогою заводної головки, в залежності від моделі, потрібно від 30 до 80 оборотів головки для того, щоб отримати повний завод.

- Годинник з автоматичним заводом оснащені маятником, який обертається від рухів руки і скручує ходову пружину. Такі годинники не вимагають щоденного заводу, але все ж, рекомендується заводити їх 20 оборотами головки.

Кварцові механізми мають менше деталей, ніж механічні, що дозволяє отримати більшу точність ходу. Основними частинами кварцового механізму є кристал кварцу, який виконує функцію балансу і елемент живлення. Процес заводу відбувається так: елемент живлення дає енергію, яка проходить через кристал кварцу, і він створює коливання з тактовою частотою в 32 768 Гц, тому точність кварцових годинників перевершує механічні в 100 разів.

Корпуса

Всі корпуса годинників Tissot виготовляються з трьох типів металів: нержавіючої сталі 316L, титана і золота.

- Нержавіюча сталь 316L – всі сталеві деталі виготовляються саме з цього матеріалу. Цей матеріал наділений високою корозійною стійкістю і довговічністю.

- Титан – на 50% легше сталі, він гіпоалергенний і на 100% придатний до повторної переробки. А завдяки твердій оксидной плівці, яка формується при впливі повітря, він стійкий до корозії і впливу солоної води.

- Золото – для виготовлення корпусів годинників та браслетів використовується 18-каратне золото. Залежно від кольору сплав можуть трохи змінити. Наприклад, якщо потрібно золото рожевого кольору, в сплав додають більше міді, якщо біле - срібла.

Корпуси з нержавіючої сталі і титану також можуть бути покриті золотом гальванічним або PVD способом.

Ремінці, браслети, застібки

Ремінці до годинника Tissot виготовляють зі шкіри, силікону, каучуку і синтетики. Браслети з нержавіючої сталі 316L, титана і золота.

Браслети, як і корпуси, можуть бути покриті золотом, гальванічним або PVD способом.

До ремінців і браслетів також доступні наступні застібки: стандартна застібка, розкладна застібка, розкладна застібка з кнопками, розкладна застібка із запобіжним фіксатором, застібка метелик, застібка метелик з кнопками і ювелірна застібка.

Типи скла

У годинниках Tissot використовуються 3 типи скла:

- Хезалітово-пластикове скло, яке можна полірувати. Твердість за шкалою Віккерса становить 500.

- Мінеральне – трохи міцніше хезалітового, полірувати його не можна. За шкалою Віккерса твердість становить від 500 до 800.

- Сапфірове – саме подряпиностійке скло, до 7 разів твердіше сталі. За шкалою Віккерса твердість становить від 2200 до 2300.

У свою чергу, сапфірове скло поділяється на:

Тактильне сапфірове скло – так само стійке до подряпин, як і звичайне сапфірове скло, але покрите прозорими електродами і антибліковим покриттям.

Сапфірове з антибліковим покриттям – стійке до подряпин скло з покриттям, що запобігає мерехтінню.

Додаткові матеріали

- Перламутр – використовують для виготовлення циферблата. Він міцний і довговічний, Ви можете не хвилюватися про те, що він з часом втратить свою райдужність.

- Діаманти – використовуються при декоруванні годинників. Залежно від моделі, діаманти розміщують на циферблаті або на безелі.

- Кераміка – це мінеральний матеріал, що пройшов високотемпературну обробку. Він не дряпається, він гіпоалергенний, це ідеальний матеріал. Використовується в різних галузях: від медицини до виготовлення годинників. Всі годинники, які оброблені керамікою, мають непідвладну часу елегантність і вишуканість.

www.tissotwatches.com