SWATCH

SWATCH

1-32 of 252

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

1-32 of 252

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Посилання на офіційний сайт:  www.swatch.com

Історія Swatch

Наприкінці 70-х років швейцарська годинникова промисловість переживала не найкращі свої часи. У 1978 році було створено найтонший (на той час) годинник, і криза настільки сильно зачепила швейцарських виробників годинників, що їхня частка на світовому ринку впала з 43 до 15 відсотків.

Ситуація була настільки критична, що перед ним постало питання, або придумати рішення цієї проблеми, або “померти”.

Швейцарські майстри прийняли цей виклик, вирішивши створити ще тонший годинник, і у них це вийшло. Вони зробили один суцільний корпус, де нижня частина годинника виконувала роль плати для годинникового механізму. Це було основне і дуже успішне спрощення.

Їм це вдалось! Перші моделі були складені з 91 деталі, а через деякий час майстрам вдалось зменшити їхню кількість до 51 одиниці, так народились годинники Swatch. 

Пластикові, водостійкі, ударостійкі, точні, представлені у різній кольоровій гаммі які ідеально підходять для масового виробництва. Це новаторська продукція стала та залишається символом збудження, задоволення та життєвих радощів.

Важливі дати Swatch

1983 рік – створений перший годинник Swatch;

1984 рік – виготовлений 1 мільйон годинників Swatch;

1985 рік – Кікі Пікассо створює спеціально для Swatch унікальний дизайн, який втілюється в годинниках;

1986 рік – запущені у виробництво “POP Swatch”;

1987 рік – Кейт Харінг створює чотири спеціальних дизайни для Swatch;

1988 рік – за 5 років Swatch вже виготовлено 50 мільйонів годинників;

1989 рік – виготовлені “Swatch Twinphone“;

1990 рік – виготовлений годинник Swatch “Hrono” та “Scuba 200”, а також створений клуб колекціонерів“Swatch” який в 1996 році буде переіменований у клуб “Swatch”.

1991 рік – виготовлений годинник Swatch “Automatic”, який став початком народження механічних годинників;

1992 рік – менше, ніж за десять років роботи Swatch, кількість проданих годинників складає 100 мільйонів. Також світ побачив годинник Swatch “Stop Watch”; 

1993 рік – десять років успішної роботи та новий модель ряд годинників Swatch “MusiCall”;

1994 рік – початок нового залізного віку, виготовлені Swatch “Irony”;

1995 рік – спеціально для всіх любителів лижних спусків Swatch випускає модельний ряд “Access”;

1996 рік - новий рекорд! Продано 200 мільйонів годинників.

1997 рік - Swatch знову побили рекорд. Створений самий найтонший годинник, товщиною всього 3,9 мм.

1998 рік – ознаменувався появою годинника “Swatch Irony Scuba 200”;

1999 рік – рубіж у чверть мільярда пройдений. Поздоровляю!;

2000 рік і далі – початок нового тисячоліття ознаменувався олімпійськими іграми, на яких Swatch був офіційним охоронцем часу. Відкриттям бутіка в Парижі на Вендормській площі та новим модельним рядом Swatch “Square”;

Батько Swatch

Заснування бренда Swatch та наступні досягнення, які були досягнуті даною годинниковою маркою, можна віднести до такої особистості, як Ніколас Георг Хайек.

У 1928 році народився Н.Г.Хайек в Лівані місто Буйрут в сім’ї Лінди та Джорджа Ніколаса Хайек.

У 1949 році Ніколас Г.Хайек разом із сім’єю переїздить в Швейцарію, і у 1951 році він одружується на Маріанні Мецгер, з якою у нього народились Георг Ніколас Хайек – Хайек молодший, який посів пост голови правління SWATCH Group після смерті батька, та дочка Найла Хайек.

У 1963 році Ніколас Г.Хайек засновує фірму "Hayek Engineering", яка займаєтсья наданням послуг в області інженерного консалтингу.

Наприкінці 70-х років його запрошують оцінити перспективи швейцарського годинникового виробництва, які знаходяться на межі відходу в небуття. Розробивши та провівши реорганізацію годинникових компаній “Asuag” та SSIH, яка тривала більше чотирьох років і яка закінчилась їхнім злиттям в Swatch Group, Н.Г.Хайек разом з групою інвесторів отримав в 1983 році найбільший вплив в новій компанії.

Стратегія, розроблена ним на початку 80-х років, привела до успіху всю швейцарську годинникову промисловість і повернула їй лідируючу позицію в світі. Сьогодні Swatch Group найбільший виробник годинників та предметів розкоші.

У 1995 році федеральний канцлер Німеччини Хельмут Коль призначає Н.Г.Хайека членом ради з досліджень техніки та інновацій для майбутнього країни та Європи.

У 1996 році Ніколас Г.Хайек нагороджений званням почесного доктора права та економіки університету м.Невшатель (Швейцарія). Пізніше, в тому ж році, керівництво Франції призначає Н.Г.Хайека президентом французької “Group de Reflection” інноваційної ради по майбутній економічній стратегії Франції.

У червні 1998 року йому було присвоєне почесне звання доктора факультетау “Бені Культуралі”університету в Болоньї.

У 2000 році Н.Г.Хайек стає членом Міжнародного олімпійського комітету (МОК 2000).

Більше 30 років Ніколас Г.Хайек вважається одним з найбільш успішних і новаторськи налаштованих підприємців світу, завдяки цьому сьогодні Swatch – одна з найвідоміших торгівельних марок світу.

Колекції та модельні ряди Swatch

На сьогоднішній день, годинник Swatch представлені наступними лінійками продуктів: Original, Irony,Skin и Digital, які в свою чергу діляться на сімейства продуктів.

Original

- Lady

- Gent

- New Gent

- Chrono Plastic

- Pop

- Scuba

- Sistem 51 Originals

Skin

- Classic

- Regular

- Big

- Irony

Irony

- Lady

- Medium

- Sistem 51 Irony

- XLite

- Chrono

- Automatic

- Big Classic

- Big

Digital

- Touch