SWISS ALPINE MILITARY By Grovana

SWISS ALPINE MILITARY By Grovana

1-32 of 45

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

1-32 of 45

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Про годинникову марку Grovana

Майстерня годинників Grovana, під назвою “Hans Gröflin AG” була заснована в 1924 році Гансом Грофліном і знаходилася недалеко від Базеля та спеціалізувалася на виробництві деталей та механізмів для годинників інших марок.

Згодом ця майстерня стала розширюватися та досягла масштабів фабрики, що розпочала випуск наручних годинників Grovana. В 1970 році Вернер Біттерлі отримав в управління півстолітню спадщину, що дозволило цій марці стати відомою в найкоротші терміни.

Попит на вироби Grovana зростав. Швейцарський бренд Grovana був готовий до випуску нових колекцій годинників. До початку 80-х почалося виробництво кварцових годинників Grovana, ціна їх була дуже прийнятною. Бренд продовжує розвиватися та вже в 1985 році був представлений годинник із кварцовим механізмом, котрий мав покращені захисні функції.

Grovana бере участь у виставці "BaselWorld" та представляє безліч новинок. В даний час асортимент годинників даного бренду представлений колекціями: Sport, Traditional, Retrograde, Ladies Dressline.

Швейцарські годинники Swiss Alpine Military від Grovana — спортивна лінійка годинників в стилі "мілітарі" з елегантним дизайном

 Ця лінійка виробляється вже понад двадцять років компанією Grovana. В моделях відмінно поєднуються елегантність класики та спортивний дизайн.

Годинники Swiss Alpine Military почали користуватися великим успіхом, а сам бренд отримав визнання в різних країнах світу.

Весь асортимент швейцарських годинників Swiss Alpine Military представлений в наступних колекціях: Combat, Master Diver, Star Fighter, Hornet Tornado, Skymaster, Spirit, Deep Sea, Leader, Challenger, Aviator, Navy, Nautilus.

В кожній із цих колекцій ви знайдете годинники Swiss Alpine Military для чоловіків і жінок, що володіють прекрасними технічними характеристиками та вражають красою та естетикою сучасного дизайну.

 Де купити наручний годинник Swiss Alpine Military By Grovana

 В нашому інтернет-магазині можна придбати оригінальні брендові аксесуари за прийнятною вартістю.

У вас є можливість замовити з доставкою  ту модель годинника Swiss Alpine Military, що вам сподобалася, або ж відвідати один з наших фірмових магазинів годинників «Циферблатт».

На всі вироби бренду надається три роки гарантії. Ми пропонуємо спортивні моделі годинників Swiss Alpine Military By Grovana за актуальною ціною оригінальних швейцарських годинників в Києві.

Наша компанія здійснює доставку оригінальної брендової продукції по Україні.