Годинники FREDERIQUE CONSTANT

Годинники FREDERIQUE CONSTANT

1-32 of 234

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

1-32 of 234

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Посилання на офіційний сайт: www.frederiqueconstant.com

Годинники Фредерік Констант — європейський дизайн і швейцарська якість

У 1988 році подружжя Аллет Бакс і Пітер Стас заснували компанію Frederique Constant, яка має успіх у багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні. Моделі цієї марки є годинниками класу люкс. Вироби бренду відрізняються неповторною якістю виконання. Для їх виготовлення використовуються високоякісні матеріали та швейцарські механізми.

У Вас є прекрасна можливість купити жіночі та чоловічі годинники марки Frederique Сonstant в нашому інтернет-магазині за демократичною вартістю. Такий аксесуар вигідно підкреслить витончений стиль і вишуканий смак свого власника. В даний час компанія випускає 120 тисяч одиниць годинників на рік та утримує лідируючу позицію на ринку годинникової індустрії. Створюючи свої моделі, виробник акцентує увагу на основних цінностях: якість, новаторство та дизайн.

Виробництво годинників — це ціле мистецтво, що складається з великої кількості інтелектуальних розробок та особливої уваги до деталей. Всі годинники збираються вручну. Вони тестуються досвідченими фахівцями та спеціальною апаратурою на відповідність стандартам якості.

З 1995 року компанія бере участь у щорічній Міжнародній годинний виставці в Базелі. Основний напрямок компанії — виробництво годинників для широкого кола покупців не тільки «високого», але і «середнього» класу, котрі віддають перевагу якості та прийнятній вартості. Цю марку годинників вибирають модель Інес Састре та актор Голлівуду Райан Гослінг.

Брендовий швейцарський годинник — ідеальний образ в стилі Frederique Constant

У нашому каталозі представлений великий асортимент різноманітних чоловічих і жіночих годинників Фредерік Констант. Тут Ви знайдете елегантні класичні моделі на будь-який смак.

 • Колекція жіночих годинників заслуговує на особливу увагу. Це жіночні моделі з красивою естетикою. Великим успіхом серед представниць прекрасної статі користуються стильні годинники з лінійки Ladies Automatic, які інкрустовані діамантами. Такий аксесуар стане прекрасним доповненням до найвишуканішого вбрання.
 • Колекція чоловічих годинників теж не обділена увагою дизайнерів. Серед них Ви знайдете годинники з ефектним зовнішнім виглядом і розширеним функціоналом. Один із прикладів — годинник з подвійним циферблатом, який відображає фази місяця та час в двох часових поясах одночасно. Такі годинники гармонійно поєднуються з діловим стилем одягу та доповнять образ успішної людини.

У Фредерік Констант є, і класичні годинники із різними формами корпусу з міцної нержавіючої сталі. Вони оснащені надточним механізмом власного виробництва. Придбати годинники марки Фредерік Констант можна як в Києві, так і в будь-якому іншому регіоні України. Більшість виробів — годинники з відкритим балансом ходу (на лицьовій стороні годинника під склом із сапфіру знаходиться балансове колесо).

Де купити наручний годинник Frederique Constant

У нас Ви зможете придбати з доставкою брендові годинники Фредерік Констант, ціна яких відповідає вартості швейцарських годинників в Україні. Продукція супроводжується гарантійним талоном, котрий завірено печаткою від виробника або офіційного дилера.