Оплата

Готівковий розрахунок

Здійснюється при доставці кур'єром замовленого товару безпосередньо на адресу доставки або в пункті самовивозу.

Он-лайн оплата на сайті

Здійснюється безпосередньо на сайті інтернет-магазину при виборі варіанта оплати "Оплата карткою" за допомогою системи LiqPay

За допомогою платіжних систем Apple Pay або Google Pay,

Оплата на картку Приват Банка        

Здійснюється після підтвердження наявності замовленого товару. На телефонний номер або поштову скриньку (за бажанням клієнта) здійснюється повідомленняреквізитів карти із зазначенням номера замовлення і його вартості. В даному випадку доставка товару здійснюється після надходження оплати на рахунок інтернет-магазину, про що покупець повідомляється sms-повідомленням.

Оплата при отриманні на складі кур'єрської служби (наложений платіж)

Здійснюється при доставці кур'єром замовленого товару безпосередньо на склад кур'єрської служби

Оплата за рахунком-фактурою (безготівковий розрахунок)

Здійснюється за допомогою оплати рахунку-фактури, який висилає за допомогою електронної пошти або факсу. Оплата може бути здійснена через будь-який банк, що діє на території України. При оплаті банківським переказом комісійний збір банку може становити від 1% до 3%. У даному випадку доставка товару здійснюється після надходження оплати на рахунок інтернет магазину, про що покупець повідомляється sms-повідомленням.

Термін дії рахунку 2 банківських дня з дати його виставлення. Якщо Ви збираєтеся сплачувати прострочений рахунок, необхідно зв'язатися з нами для уточнення наявності товару на складі.

Юридичним особам надаються всі необхідні документи.

Оплата товарів в розстрочку

Оплата за домопогою сервісу "Оплата частинами" та/або "Миттєва розстрочка"/"Миттєва розстрочка - Акційна". Детальні умови=>

Оплата за домопогою сервісу "Плати Пізніше". Детальні умови=>