СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ШВЕЙЦАРСЬКИХ ГОДИННИКІВ

ОФІЦІЙНИЙ АВТОРИЗОВАНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР 

TISSOT

ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР CLAUDE BERNARD, BERING, HERBELIN, SWISS ALPINE MILITARY By Grovana, BRERA MILANO

м. Київ, вул. Сагайдачного, 8

Тел.: (068) 850-50-83, (099) 094-71-49

E-mail: service.nv@gmail.com

Графік роботи:

ПН. - НД.: 10:00 - 19:30

 Етапи проведення ремонтних робіт: 

  1. Зверніться безпосередньо до Сервісного центру (м. Київ, вул. Сагайдачного, 8), викличте кур'єра або залиште годинник в будь-якій точці мережі магазинів ZIFFERBLATT.
  2. Очікуйте дзвінка менеджера сервісного центру для уточнення деталей.
  3. Отримайте свій відремонтований годинник в будь-якій точці мережі магазинів ZIFFERBLATT, кур'єром або самостійно в Сервісному центрі.  

ЗАПИТАТИ АБО ВИКЛИКАТИ КУР`ЄРА

* обов'язкові поля

СЕРВИСНИМ ЦЕНТРОМ ГОДИННИКІВ SWATCH Є ВСІ АВТОРИЗОВАНІ ВІДДІЛИ SWATCH

м. Київ, вул. Гетьмана П.Скоропадського, 5 (вул. Л.Толстого)

Тел.: (044) 235-31-89, (066) 064-81-29 Viber

Пн.-Нд.: 10:00 - 19:30

обідня перерва 14:20-15:00

ПРАЦЮЄМО

Ремонт наручних годинників — швидко та якісно!

На сайті інтернет-магазину Zifferblatt.ua представлена ​​оригінальна продукція всесвітньо відомих годинникових компаній. Всі вироби мають гарантію термін якої зазначений у гарантійному талоні.

Сервісний Центр розпочав свою роботу в 2000 році. Він знаходиться за адресою: м Київ, вул. Сагайдачного, 8, тел. (068) 850-50-83, (099) 094-71-49  e-mail: service.nv@gmail.com

У нас Ви можете отримати якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування наручних брендових годинників швейцарських та європейських виробників: Tissot, Swatch, Bering, Herbelin, Claude Bernard, Swiss Alpine Military By Grovana.

Ми виконуємо обслуговування наручних брендових годинників від швейцарских, американських та європейських виробників: Balmain, Certina, Swiss Military, Edox, Frederique Constant, Freelook, Oris, Seiko, Swiss Military Hanowa, Victorinox, Fossil, Diesel, Donna Karan та інших.

Всі роботи з ремонту годинників здійснюються кваліфікованими фахівцями, які пройшли спеціальне навчання та отримали сертифікат в Швейцарії.

Для діагностики годинникових механізмів, перевірки їх на герметичність і точність ходу використовується обладнання швейцарського виробництва.

В процесі ремонтних робіт застосовуються оригінальні комплектуючі та витратні матеріали.

Також наші фахівці здійснюють послуги з ремонту механічних наручних годинників відомих марок.

Ремонт механічних та кварцових годинників включає в себе перелік послуг, які надає Сервісний Центр:

• заміна елемента живлення/батарейки (в кварцових годинниках). Використовуються елемент живлення марки Renata (Швейцарія). Деякі клієнти намагаються самостійно замінити батарейку, але робити цього не варто, так як Ви можете випадково пошкодити якусь деталь годинника. Краще скористатися послугами фахівців, і тоді Ваш улюблений годинник прослужить ще не один рік.
• забезпечення водонепроникності із заміною деталей;
• регулювання точності ходу;
• ремонт або заміна металевих браслетів. За бажанням клієнта браслет можна вкоротити, щоб він добре виглядав на зап'ясті та був зручним в експлуатації. Також у нас великий асортимент оригінальних ремінців з натуральної шкіри, каучуку і браслетів, серед яких Ви знайдете саме той, що підійде до вашої моделі годинника;
• заміна сапфірового, мінерального та хезалітового скла в будь-якій моделі наручних годинників;
• ремонт золотих годинників;
• ремонт механізму з повною розборкою;
• перевірка корпусу на герметичність;
• установка і заміна ремінця;
• виставлення часу/установка хронографа на "0" (окремо).

На всі виконані роботи в рамках ремонту в Сервісному Центрі надається гарантія 1 рік. Послуги з ремонту та обслуговування брендових годинників здійснюються в Сервісних Центрах Києва та інших великих міст України.