Бонусна програма "ЦИФЕРБЛАТ"

 Ставши учасником партнерської бонусної програми «ZIFFERBLATT» Ви можете отримувати бали та оплачувати ними будь який товар, із наступних брендів Swatch, Tissot, Bering, Candino, Festina, Claude Bernard, Kronaby у мережі фірмових магазинів годинників ZIFFERBLATT або в інтернет-магазині ZIFFERBLATT.UA ! 
- Що можна купувати за бали?
- Будь-який товар брендів Swatch, Tissot, Bering, Candino, Festina, Claude Bernard, Kronaby який є в наявності в інтернет-магазині ZIFFERBLATT.UA або в одному з фірмових магазинів мережі ZIFFERBLATT.
- Чи можу я повністю оплатити покупку балами?
- Так, звісно. При повній оплаті покупки балами мається на увазі покупка за 1 грн.*
- Як проходить оплата балами?
- При купівлі товара в інтернет-магазині ZIFFERBLATT.UA або в одному з фірмових магазинів, скажіть свій номер телефону на який було оформлено замовлення.  Вкажіть кількість балів, яку хочете потратити. Отримайте знижку на товар в розмірі вказаної суми балів.
- Як я можу заробити бали?
- При купівлі в інтернет-магазині ZIFFERBLATT.UA або в одному з фірмових магазинів мережі ZIFFERBLATT, повідомте консультанту свій номер телефону та отримайте 10% від вартості покупки у вигляді балів на Ваш бонусний рахунок. Нарахування балів відбувається на 15 день після купівлі товару.**

*1 бал = 1 гривня.

** в разі надання знижки, при продажу подарункових сертифікатів, при оплаті частини вартості подарунковими сертифікатами, при покупці в кредит - бонуси на покупку не нараховуються.