Бонусна програма "ЦИФЕРБЛАТ"

 Ставши учасником партнерської бонусної програми «ЦИФЕРБЛАТ» Ви можете отримувати бали та оплачувати ними будь який товар, із наступних брендів Swatch, Tissot, Bering, Herbelin, Claude Bernard, Swiss Alpine Military By Grovana, Brera Milano, у мережі фірмових магазинів годинників ЦИФЕРБЛАТ або в інтернет-магазині ZIFFERBLATT.UA ! 
- Що можна купувати за бали?
- Будь-який товар брендів Swatch, Tissot, Bering, Herbelin, Claude Bernard, Swiss Alpine Military By Grovana, Brera Milano, який є в наявності в інтернет-магазині ZIFFERBLATT.UA або в одному з фірмових магазинів мережі ЦИФЕРБЛАТ.

- Чи можу я повністю оплатити покупку балами?
- Так, звісно. При повній оплаті покупки балами мається на увазі покупка за 1 грн.*
- Як проходить оплата балами?
- При купівлі товара в інтернет-магазині ZIFFERBLATT.UA або в одному з фірмових магазинів, скажіть свій номер телефону на який було оформлено замовлення.  Вкажіть кількість балів, яку хочете потратити. Отримайте знижку на товар в розмірі вказаної суми балів.
- Як я можу заробити бали?
- При купівлі в інтернет-магазині ZIFFERBLATT.UA або в одному з фірмових магазинів мережі ЦИФЕРБЛАТ, повідомте консультанту свій номер телефону та отримайте 10% від вартості покупки у вигляді балів на Ваш бонусний рахунок. Нарахування балів відбувається на 15 день після купівлі товару.**

*1 бал = 1 гривня.

** в разі надання знижки, при продажу подарункових сертифікатів, при оплаті частини вартості подарунковими сертифікатами, при покупці в кредит - бонуси на покупку не нараховуються.