HERBELIN

HERBELIN

1-32 of 89

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

1-32 of 89

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Посилання на офіційний сайт: www.herbelin.com

Історія бренду

Компанія HERBELIN знаходиться в самому серці регіону Високого годинникового мистецтва у Франції. Вона зберегла своє виробництво у Франції, щоб забезпечити найвищу майстерність. Всі годинники розробляються, збираються вручну, перевіряються та ремонтуються у майстернях компанії в регіоні Franche-Comté. Завдяки близькості до кордону HERBELIN використовує виключно механізми швейцарського виробництва для виготовлення своїх годинників, яким надає розкіш та витонченість.

1947 р.
Початок великої історії
Історія починається в колисці французької годинникової справи, в Charquemont, селі, яке знаходиться в горах Юра. Батьки Michel Herbelin's хотіли, щоб він зайнявся їхнім бізнесом, але про точну механіку він тільки мріяв і вважав за краще піти у світ годинникової справи.
Після кількох років, проведених на місцевому годинниковому заводі, якість продукції якого не відповідала його стандартам, та з амбіціями відновити свої дворянські літери в традиційній французькій годинниковій справі. На верхньому поверсі батьківського будинку в Charquemont Michel Herbelin відкрив власну майстерню і створив свій перший годинник у віці 26 років.

1965 р.
Визнане ноу-хау, зроблене у Франції
У 1947 році Michel Herbelin не випадково назвав свій перший годинник «IMPEC». Він хотів ясно показати свою мрію та амбіції: створити елегантний годинник, який працює ідеально, тобто «бездоганний» годинник зі штампом «Зроблено у Франції». Він покладається на французьких та швейцарських постачальників, розташованих неподалік Charquemont, щоб запропонувати своїм клієнтам годинник бездоганної якості.
1965 року, після успіху своїх колекцій, він вирішив створити бренд. Таким чином, IMPEC стає Michel Herbelin.

1980 р.
Родинний маєток 
Одягати час із пристрастю – ось уже більше 40 років робота Мішеля.
Цілком природно, що він передає свою пристрасть до годинникової  справи двом своїм синам, Jean-Claude та Pierre-Michel. На той час з'явився кварц. Якщо дехто вважає це ознакою занепаду французької годинникової індустрії, то для Michel Herbelin та його синів це, навпаки, чудова можливість дати волю творчості дизайнерів та відповісти на виклики майбутніх поколінь.
Сьогодні двоє онуків засновника роблять свій внесок в успіх родинного бізнесу. Їхня креативність і досвід надають бренду нового імпульсу.

2022
Готовий спроектувати завтра
Відзначаючи 75-річчя спадщини та пристрасті, бренд підкреслює нову індивідуальність. Він несе в собі прагнення зробити французьку елегантність, витонченість та ноу-хау годинникового мистецтва сяючими як ніколи. З 2020 року Herbelin знаходиться під управлінням Maxime та Mathieu Herbelin, онуків засновника, та двох основних членів родини, Cédric Gomez-Montiel та Benjamin Theurillat. Вірні традиціям та інноваціям, які увійшли в історію Дому, тепер вони відкривають новий розділ для майбутнього, щоб це велике ім'я у французькому годинниковому мистецтві сяяло яскравіше, ніж будь-коли.

Французькі годинники HERBELIN — справжній шедевр годинникової майстерності, в якому чудово поєднуються елегантність, витонченість та ноу-хау годинникового мистецтва

 В даний час годинники HERBELIN користуються величезною популярністю, а сам бренд знають у різних країнах світу.
Весь асортимент годинників HERBELIN представлений у наступних колекціях:

 NEWPORT - динамічна колекція створена в 1988 році, яка запрошує вас у дивовижну подорож в часі з елегантністю та точністю. 

 • NEWPORT CARBON — потужні за своїм дизайном, годинниковою  складністю та технічно завдяки вуглецево-титановому матеріалу ці нові моделі Newport розроблені, щоб витримувати найекстремальніші ситуації.
 • NEWPORT CHRONO – спортивні моделі з функцією хронографа та ефектним сучасним дизайном
 •  NEWPORT AUTOMATIC – механічні моделі з автоматичним заводом
 •  NEWPORT HÉRITAGE – оригінальне поєднання дизайну 70-х з вінтажним спортивним стилем.
 •  NEWPORT SLIM — елегантні урбанізовані моделі Newport Slim відрізняються витонченим силуетом, зберігаючи при цьому сутність своєї морської ДНК.
 • NEWPORT ORIGINALS — джерелом натхнення для цієї прекрасної колекції стали дизайн і колір перших годинників NEWPORT, що були створені в 1988 році.
 • NEWPORT CLASSICS – розкішна та сучасна колекція на всі випадки життя.

CAP CAMARAT — колекція, випущена у 2018 році французькою компанією HERBELIN, отримала свою назву від мису, розташованого на півдні півострова Сен-Тропе. Впроваджуючи годинну спадщину бренду в сучасний стиль, він постійно збагачувався протягом багатьох років, і в 2022 році був представлений годинник із квадратним корпусом. Завдяки спокусливо-елегантному дизайну він мав шалений успіх. Спочатку випущений у кварцовому виконанні, годинник Cap Camarat Square тепер доступний з механізмом з автоматичним підзаводом. Цей новий годинник, що зберіг нео-вінтажний стиль з міським духом, задовольнить будь-якого шанувальника тонких механізмів, пропонуючи універсальність у поєднанні зі спортивним шиком.

 • CAP CAMARAT LIMITED EDITION — колекція натхненна французьким дизайном Riviera зростає завдяки цим лімітованим серіям.
 • CAP CAMARAT AUTOMATIC — моделі з автоматичним заводом, дизайн яких натхнен Французькою Рів'єрою

INSPIRATION - колекція моделей з дизайном у ретро стилі, які відрізняються витонченістю кожної деталі.

ANTARES — колекція годинників відома її культовими змінними ремінцями та виготовлена у Франції в майстернях у Charquemont. Жіночі годинники оснащені системою змінних ремінців, щоб відобразити ваш унікальний стиль. Традиційний зразок годинникового мистецтва, переосмислений у 2021 році у сучасному ключі, Antarès поєднує у собі елегантність та сучасність завдяки своїй елегантній архітектурі. Цей легендарний годинник французької годинникової компанії HERBELIN представлений у зовсім новій версії. Годинник виготовлений з нержавіючої сталі з PVD-покриттям з жовтого золота і має новий циферблат із натурального білого перламутру.

 • STEEL EDITION – колекція годинників для жінок пропонує можливість адаптації годинника до власного стилю.
 • GOLDEN EDITION — ексклюзивна колекція золотих жіночих годинників для гламурного стилю

ART DÉCO — жіночі годинники зі стриманим та лаконічним дизайном

Vе AVENUE — вишукана колекція, що доповнює розкішний та міський стилі елегантністю

LUNA - моделі даної колекції приваблюють своїми циферблатами з геометрією, що змінюється, а їх вишуканий дизайн максимально графічний.

GALET - елегантні моделі, дизайн яких можна віднести і до класицизму, і модерну.

OCTOGÔNE — колекція, в якій ідеально поєднуються жіночний стиль та геометричні форми. Це одночасно складні та сучасні годинники.

EPSILON - дуже витончена та ніжна колекція, в якій ноу-хау чудово поєднується з елегантністю

CITY - стриманість та природна елегантність, розкішний годинник на всі випадки життя.

CLASSIQUES - продумане поєднання ноу-хау та позачасова елегантність.

PERLES - жіночна та блискуча, колекція,що спокушає безліччю деталей

ÉQUINOXE – моделі в дизайні яких ідеально доповнюють одна одну плавні класичні лінії та нотки сучасності. Ця колекція одночасно міська та класична.

 FIL - вишукані годинники з дорогоцінним камінням, дизайн яких відрізняється простотою і мінімалізмом.

В цих колекціях представлені годинники HERBELIN на будь-який смак. В каталозі ви знайдете жіночі та чоловічі моделі від класичних до спортивних. Також ви можете підібрати годинник не тільки за зовнішнім виглядом, але і за типом механізму: автоматичний або кварцовий.

Де придбати оригінальні годинники HERBELIN в Україні

В нашому інтернет-магазині можна придбати оригінальні французькі годинники HERBELIN за прийнятною вартістю.
У вас є чудова можливість замовити з доставкою модель жіночого або чоловічого годинника HERBELIN або ж відвідати один з наших фірмових магазинів годинників «ЦИФЕРБЛАТ».
На всі вироби бренду надається гарантія. Ми пропонуємо оригінальні  годинники HERBELIN за актуальною ціною оригінальних французьких годинників в Києві.
Наша компанія здійснює доставку оригінальної брендової продукції по Україні.