BRERA MILANO

BRERA  MILANO

19 одиниця(s)

19 одиниця(s)

Історія бренду BRERA MILANO

Минуло майже 15 років із моменту презентації першої колекції Brera Orologi. У жовтні 2008 року прем'єра бренду відбулася у вітринах Neiman Marcus та Barneys New York, найважливіших мереж розкішних універмагів у США.
Пристрасть і винахідливість Мауріціо Пасі призвели до того, що бренд спочатку почав розвиватися в найкращих універмагах США, включаючи Saks 5th Avenue, Bloomingdales та Nordstrom, а потім розширився на ринках Центральної та Південної Америки, а також країн Карибського басейну та Канади. Наступним кроком став вихід на європейський та японський ринки за співпраці його брата Андреа.
З одного боку, поява Brera Milano у січні 2021 року співпала зі стилістичною та технічною еволюцією наших годинників, які зберегли дух бренду з орієнтацією на більш глобальний ринок; ми покращили ергономіку, попрацювавши над розмірами та матеріалами, і вперше представили автоматичні механізми.
З іншого боку, природною еволюцією бренду Brera стало об'єднання з Міланом, нашим містом, з яким нас пов'язує велика прихильність та коріння предків, і не тільки Brera Milano ще більше ідентифікує італійський характер продукту на міжнародному рівні.

У чому полягає відмінність бренду BRERA MILANO від інших годинникових брендів

У Brera Milano покупець віддає перевагу годинникам із яскравою індивідуальністю. Наша продукція призначена для тих, хто вибирає динамічний спосіб життя та любить відрізнятися оригінальністю.
Всі годинники Brera Milano спроектовані та зібрані в Італії. Деталі годинників від корпусу до ремінців та стрілок виконані за оригінальним та ексклюзивним дизайном. Для механізмів ми вибрали надійну механіку Citizen та Seiko.
У ціновому діапазоні, в якому пропонується Brera Milano, складно знайти конкурентів, котрі забезпечують такі самі якісні характеристики, як наші комплектуючі. Сапфірове скло, натуральний каучук, з якого виготовлені ремінці, витончена розкладна застібка, корпус із хірургічної сталі 316L, а також особлива увага до всіх деталей дозволяють пропонувати годинники цього бренду з відмінним співвідношенням ціна-якість.
У найближчому майбутньому можна буде зробити ці годинники «унікальними предметами», персоналізуючи корпуси, скло, циферблати та ремінці .

BRERA MILANO — високі стандарти якості та унікальний дизайн

Необхідність ідентифікувати годинники BRERA MILANO з першого погляду була основною як за естетичними характеристиками, так і якістю продукту, яка мала відповідати вищим стандартам.
Все це неминуче призвело до Мілана та стародавнього району Брера, символу художників та дизайнерів, які змогли підкорити світ своїми роботами, зробили Мілан світовою столицею та еталоном культового та неповторного способу життя.
Але стилю та моди недостатньо, щоб гарантувати успіх, якщо вони не підкріплені якістю механіки, конструкції та складання.
Годинник, що носить таке ж благородне, як і вимогливе ім'я, повинен відображати найвищий рівень якості та надійності.
Звідси і рішення використовувати механіку гарантованої надійності, корпуси, створені з майстерністю, а стилістичний вибір тісно пов'язаний із технічними характеристиками і підсумовує три аспекти, якими обов'язково повинен володіти годинник, створений в Італії: сучасність, якість та привабливість.

Всі моделі годинників BRERA MILANO представлені в чотирьох колекціях:

  •  SUPERSPORTIVO TN – елегантний хронограф, спортивний та захоплюючий одночасно. До сімейства Supersportivo приєднується нова модель Supersportivo Tn. Корпус діаметром 41 мм у формі, що відрізняється складною конструкцією, втілює в собі сильний та виразний дизайн. Завдяки правильності ліній, точному оздобленню та ексклюзивним деталям народжується новий Supersportivo Tn. Під сапфіровим склом розташований багаторівневий циферблат із чітко вираженими лічильниками, хронограф Supersportivo Tn оснащений кварцовим механізмом Miyota OS10.
  •  SUPERSPORTIVO EVO — захоплюючі хронографи, що мають великі розміри (45 мм) і продуману конструкцію корпусу створюють харизматичний та привабливий дизайн. Чіткість ліній, точне оздоблення та ексклюзивні деталі SUPERSPORTIVO EVO зачаровують своєю унікальною харизмою. Під сапфіровим склом та багаторівневим циферблатом із великими лічильниками ховається хронограф SUPERSPORTIVO EVO, оснащений кварцовим механізмом Miyota OS1A.
  • SUPERSPORTIVO EVO AUTOMATIC – великі розміри (45 мм) та продумана конструкція корпусу створюють ефектний, динамічний та привабливий дизайн. Правильність ліній, точне оздоблення та унікальніі деталі SUPERSPORTIVO EVO. Потужний механізм – надійний автоматичний механічний механізм Seiko NH70, котрий можна побачити крізь спортивний напівскелетонізований циферблат і прозору задню кришку. Запас ходу понад сорок годин гарантує точну роботу в повній автономності.
  • GRANTURISMO GT2 – пристрасть бренду до двигунів та гонок по трасі чи бездоріжжю, втілена в хронографі GRANTURISMO GT2. Рішучі лінії, складність деталей та незвичайні контрасти підкреслюють спортивний характер. Для вимірювання швидкості використовується тахіметрична шкала на безелі. Міцний і довговічний корпус із хірургічної сталі 316L, сапфірове скло, заводна головка, що загвинчується, і водонепроникність до 10 атм гарантують, що годинник GRANTURISMO GT2 працюватиме довгі роки.

Кожен годинник цього бренду є результатом копіткого італійського дослідження, в якому поєднуються кращий дизайн та майстерність виготовлення, результатом чого є якість унікального продукту, що відповідатиме вподобанням найвибагливіших покупців протягом багатьох років.

Де придбати оригінальні годинники BRERA MILANO в Україні

В нашому інтернет-магазині можна придбати оригінальні годинники BRERA MILANO за прийнятною вартістю.
У вас є можливість замовити з доставкою годинник BRERA MILANO або ж відвідати один з наших фірмових магазинів годинників «ЦИФЕРБЛАТ».
На всі вироби бренду надається гарантія. Ми пропонуємо оригінальні годинники BRERA MILANO за актуальною ціною оригінальних італійських годинників в Києві.
Наша компанія здійснює доставку оригінальної брендової продукції по Україні.