Array
(
  [cms_page] => Array
    (
      [label] => Про магазин
      [title] => Про магазин
      [link] => 
      [first] => 
      [last] => 1
      [readonly] => 
    )

  [home] => Array
    (
      [label] => Головна
      [title] => Перейти на Головну сторінку
      [link] => https://zifferblatt.ua/ua/
      [first] => 1
      [last] => 
      [readonly] => 
    )

)

Мережа годинникових магазинів ZIFFERBLATT

Мережа годинникових магазинів ZIFFERBLATT пропонує до вашої уваги широкий асортимент продукції відомих годинникових брендів, як Tissot, Swatch, Calvin Klein, Claude Bernard, Frederique Constant, Festina, Candino, Flik Flak, Casio та багатьох інших і завжди слідкує за надходженням нових колекцій, щоб тішити своїх відвідувачів актуальними товарами і акціями.

Купуючи годинник в мережі годинникових магазинів ZIFFERBLATT Ви можете бути впевнені, що стали власником оригінального годинника і не перейматись про його походження та гарантійне обслуговування.

Якщо ви не знайшли в нашому інтернет-магазині модель годинників, що вас зацікавила, можливо, вона у найближчий час буде доступна до замовлення. Інформацію стосовно виробництва, а також надходжень (під замовлення) ви завжди можете  дізнатись. Надіславши запит на нашу електронну адресу  magazin@zifferblatt.ua або зателефонував за номером телефону (044) 537-6-538(099) 532-532-4 (пн.-чт. з 9.00 до 17.30 пт. с 09.00 до 16.00) .  Звертаємо Вашу увагу, опрацювання запитів може зайняти деякий час.