Мережа годинникових магазинів ZIFFERBLATT

Мережа фірмових магазинів годинників ZIFFERBLATT пропонує до вашої уваги широкий асортимент продукції відомих годинникових брендів як Tissot, Swatch, Claude Bernard, Frederique Constant, Festina, Candino, Bering, Flik Flak, Casio та багатьох інших. Ми завжди забезпечуємо надходження нових колекцій, щоб тішити своїх відвідувачів актуальними товарами і акціями.

Купуючи годинник в мережі фірмових магазинів годинників  ZIFFERBLATT Ви можете бути впевнені, що стали власником оригінального годинника і не перейматись про його походження та гарантійне обслуговування.

Якщо ви не знайшли в нашому інтернет-магазині годинник який Вас цікавить, то зв`яжіться будь ласка з нами, і ми його для Вас знайдемо. Інформацію стосовно  цікавлячих годинників, а також приїзду годинників (під замовлення) Ви завжди можете  дізнатись надіславши запит на нашу електронну адресу  magazin@zifferblatt.ua або зателефонувавши за номером телефону (044) 537-6-538(099) 532-532-4 (пн.-чт. з 9.00 до 17.30 пт. с 09.00 до 16.00) . 

Звертаємо Вашу увагу, опрацювання запитів може зайняти деякий час.