Годинники LOUIS ERARD

Годинники LOUIS ERARD

1-32 of 97

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

1-32 of 97

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Посилання на офіційний сайт: www.montres-louiserard.ch

Сучасна класика — годинник популярної марки Louis Erard

Основи компанії Louis Erard були закладені в 1929 році нащадком швейцарських годинникарів Луї Ерардом і підприємцем Андре Перретом. Через два роки були випущені перші годинники під цією маркою. Точні механізми, які використовуються у виробах бренду, користуються великим успіхом й інші виробники годинників застосовують їх для виробництва хронометрів. Девіз компанії: "Завжди пропонувати споживачам саме те, що вони хочуть отримати". Згідно зі стратегією бренду, годинники переважно оснащені механічними годинниковими механізмами з ручним чи автоматичним підзаводом, але є й кварцові.

Впродовж останнього десятиріччя будинок Louis Erard, створений в 1931 став стрімко розвиватися. Пріоритетний напрям компанії — розробка класичних механічних моделей. Сьогодні купити годинники Louis Erard на будь-який смак можна в нашому інтернет магазині за прийнятною вартістю.

Знаменита марка дотримується традиційної класики в дизайні своїх виробів. За останні кілька років вона випустила 10 прекрасних колекцій, які підтверджують той факт, що елегантний дизайн, висока якість, наявність корисних функцій є запорукою успіху.

Годинники Louis Erard завжди в тренді

У каталозі представлений великий асортимент годинників Луї Ерард, вони ніколи не вийдуть з моди та будуть доречними для будь-якого випадку.

Всі жіночі та чоловічі моделі поділяються на колекції:

 • Héritage — годинники, які створені для справжніх цінителів класики. Добре поєднуються з діловим костюмом і повсякденним одягом.
 • Emotion (Емоція) — розкішна колекція з витонченим дизайном, яка є втіленням жіночності та краси. Такий жіночий аксесуар вигідно підкреслить вишуканий стиль і тонкий смак своєї власниці.
 • ExcelLence — колекція присвячена 80-річному ювілею компанії. Вона поєднує в собі нові розробки та в ідеалі відповідає іміджу компанії. Люксовий і класичний дизайн уособлює традиції марки.
 • Romance — жіночі кварцові годинники, які мають неповторну стилістику, не втрачаючи естетику швейцарського бренду.

Серед них є моделі декоровані діамантами. Вони чудово підійдуть для світської вечірки та підкреслять статус їх власниці.Ми пропонуємо тільки оригінальні годинники швейцарського бренду Louis Erard, їх доступна ціна Вас приємно здивує.

Всі вироби поставляються в оригінальній упаковці та супроводжуються гарантійним талоном від виробника чи офіційного дилера.Наша компанія здійснює продаж і доставку обраного товару по всій території України.