Годинники FESTINA

Годинники FESTINA

1-32 of 175

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

1-32 of 175

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Посилання на офіційний сайт: www.festina.com

Годинники Festina — якість перевірена часом

Компанія «Festina» була заснована в 1902 році в Швейцарії. Вироби цієї марки вражають неповторним дизайном. Для їх виготовлення використовуються тільки якісні матеріали.

Бренд користується успіхом у Франції, Італії, Іспанії та Німеччині. В Україні він з'явився недавно і вже встиг заслужити довіру серед справжніх цінителів годинників виробництва Швейцарії.

Раніше купити годинники Фестина могли тільки представники вищого суспільства. Компанія виробляла елітні моделі, що виконані з дорогих металів та інкрустовані дорогоцінними каменями. Згодом вона змінила стратегію, переорієнтувавши продукцію на більш широке коло покупців. Матеріали з платини і золота, замінили на високоякісну сталь. Сьогодні кожен бажаючий може придбати швейцарський годинник за прийнятною вартістю.

Одна з переваг марки — доступна ціна на брендові жіночі та чоловічі годинники Festina, які вже встигли знайти своїх шанувальників в Києві. Компанія має представництва в 55 країнах світу та є офіційним хронометристом спортивних змагань з мотоспорту та велоспорту, що робить її дуже популярною.

У нашому каталозі представлений великий асортимент брендових годинників Фестина:

 • Класичні — із суворим елегантним дизайном добре поєднуються з різними стилями одягу. Такий аксесуар стане відмінним доповненням до ділового костюму і підкреслить статус і вишуканий смак їх власника.
 • Спортивні — підійдуть тим, хто захоплюється спортом і веде активний спосіб життя. Вони відрізняються міцністю, мають високий рівень водонепроникності, що важливо для любителів водних видів спорту.
 • Багатофункціональні — відрізняються ефектним зовнішнім виглядом і розширеним функціоналом.

На особливу увагу заслуговують дайверські моделі, їх презентація пройшла на Baselworld 2004. Вони оснащені аналогово-цифровим дисплеєм і електронним вимірювачем глибини. При зануренні у воду сенсорний датчик автоматично переводить годинник в режим занурення. Циферблат відображає час занурення, температуру води і глибину. Годинники фіксують показники чотирьох занурень.