Ножі

There are no products matching the selection.

Ножі Victorinox — інноваційні технології та функціональність

Швейцарська марка Victorinox — лідер із виробництва ножів у світі, вона заснована 1884 році.

Виробником розроблена спеціальна технологія, завдяки якій компактні ножі Victorinox поєднують в собі цілий набір різних спеціальних пристосувань. Кожен виріб відрізняється дизайном, цільовою приналежністю та кількістю опцій. Продукція бренду отримала своє визнання в багатьох країнах. Вироби цієї марки успішно пройшли тестування в найсуворіших умовах. Вони стануть вам незамінним помічником  у самих непередбачуваних ситуаціях.

В нашому інтернет-магазині ви можете придбати ножі Victorinox за прийнятною вартістю.

Це вдале поєднання багаторічних традицій, інновацій та функціоналу.

Якщо мова йде про складні ножі, то найчастіше це «мультитул», що означає «мульти інструмент» в перекладі з англійської та відповідає експлуатаційним можливостям виробів.

Ножі Victorinox — надійність та швейцарська якість

Вироби цієї марки вважаються еталоном комфорту, безпеки та відповідним символом високої якості.

В каталозі представлені колекції складних ножів Victorinox, серед них ви зможете знайти ту модель, яка буде максимально відповідати захопленням свого власника.

Весь асортимент складається з колекцій:

• Workchamp

• Huntsman

• Hercules

• Swisschamp

• Angler

• Evolution

• Evogrip

• Ranger

Для виготовлення ножів Victorinox використовуються виключно якісні матеріали. Клинки виконані з нержавіючої сталі німецького або французького виробництва. Ножі цієї марки вважаються найгострішими в світі. Вони дуже практичні та зручні в експлуатації.

Тут ви зможете підібрати модель армійського типу, яка відмінно підійде для риболовлі, полювання, туризму та активного відпочинку.

Також у нас великий вибір універсальних мультитулів, що стануть надійним помічником.

Victorinox вибирають практичні люди, які вважають за краще бути готовими до непередбачених ситуацій.

Де купити швейцарські ножі Victorinox в Україні

В інтернет-магазині Zifferblatt.ua широкий асортимент оригінальних виробів від виробника. У нас ви можете замовити та купити швейцарські ножі Victorinox з необхідним набором інструментів, в залежності від цільового призначення. Такий атрибут стане вам незамінним помічником навіть в самих непередбачуваних і важких ситуаціях. Також його можна вибрати в якості подарунка або презенту.

Наша компанія здійснює доставку обраного вами товару по Києву та по території України.