Вхід
Реєстрація
Авторизуйтесь для отримання розширених можливостей
Каталог
- Головна
- Годинники
- Бренд Tissot
- Tissot Lovely Round T140.009.16.111.00
Tissot Lovely Round T140.009.16.111.00
T1400091611100
14 420
₴
Немає в наявності
+1 442
₴ бонусних ₴ на рахунок у разі купівлі
Доставка
Відправлення:сьогодні
Отримання:
06.12.2025
Безкоштовна доставка
Опис
Швейцарський годинник Tissot Lovely Round T140.009.16.111.00 завдяки сучасному та красивому дизайну стане відмінною рисою вашого образу.
Виняткову елегантність та красу перламутрового циферблата з акуратними індексами відтінку срібла чудово підкреслює витончений ремінець із натуральної шкіри, що виконаний в яскравому та насиченому відтінку червоного кольору і оснащений стандартною застібкою.
Круглий невеликий корпус кварцового годинника Tissot із рівнем водонепроникності до 3 бар виготовлений зі зносостійкої нержавіючої сталі, а перламутровий класичний циферблат захищений від появи подряпин склом із сапфіру.
З цією розкішною моделлю жіночого годинника Tissot з колекції T-LADY будь-який образ виглядатиме стильно та бездоганно. Ця модель має 2 роки міжнародної гарантії.
Характеристики
- Діаметр 19.50
- Товщина 6.30
- Довжина 19.50
- Механізм Кварцовий
- Водонепроникність Водонепроникність до 3 бар (30 м / 99 футів)
- Пряжка ремінця Стандартна пряжка
| Колеція | T-Lady |
|---|---|
| Модельний ряд | TISSOT LOVELY |
| Калібр механізму | 901.001 |
| Стать | Жіночі |
| Довжина корпусу (мм) | 19.50 |
| Ширина корпусу (мм) | 19.50 |
| Товщина корпусу (мм) | 6.30 |
| Вушки | 6.00 |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір циферблату | Перламутровий |
| Скло | Сапфірове |
| Матеріал ремінця/браслету | Шкіра |
| Колір ремінця/браслету | Червоний |
| Пряжка | Стандартна пряжка |
| Водонепроникність | Водонепроникність до 3 бар (30 м / 99 футів) |
| Вага (г) | 13 |
Товари колекції T-Lady TISSOT LOVELY
Відгуки Tissot Lovely Round T140.009.16.111.00
5
1 Відгук
написати відгук
Будь-ласка увійдіть свій акаунт для того щоб залишити відгук про товар.
Відгук
Вікторія
29.01.2024
Хотіла собі годинник з яскравим ремінцем. Дуже вдало зайшла на сайт Tissot.ua і побачила цю знахідку. Замовила через сайт, проконсультувалась з менеджером. Обслуговувааня мені сподобалось, тому буду вашим клієнтом)
Бонусний рахунок
При купівлі в інтернет-магазині ZIFFERBLATT.UA або в одному з фірмових магазинів мережі ЦИФЕРБЛАТ, повідомте консультанту свій номер телефону та отримайте 10% від вартості покупки у вигляді балів на Ваш бонусний рахунок.
Нарахування балів відбувається на 15 день після купівлі товару.
*** *1 бал = 1 гривня.
**термін дії бонусів обмежений і становить 12 місяців.
*** в разі надання знижки, при продажу подарункових сертифікатів, при оплаті частини вартості подарунковими сертифікатами, при покупці в кредит - бонуси на покупку не нараховуються.