Годинники ZINVO

Годинники ZINVO

3 одиниця(s)

3 одиниця(s)

Посилання на офіційний сайт: zinvowatches.com

Дорогі друзі! Раді вам представити новий бренд, який поповнив асортимент у нашій Мережі Фірмових Магазинів Годинників, це американський бренд ZINVO.

ZINVO – відносно молодий, але успішний бренд який досяг визнання менш ніж за рік в більш ніж сорока країнах світу, завдяки високому рівню якості та демократичній ціні.

Головну роль зіграла колекція годинників ZINVO BLADE з її унікальним дизайном і типом механізма, а саме, механічним з автопідзаводом. Леза – лопаті в годинниках кожну секунду міняють своє місце положення створюючи ілюзію постійного руху. Дизайн офіційно запатентовано брендом.

ZINVO – виготовлені тільки з найкращих матеріалів. Високоякісної нержавіючої сталі, сапфірового скла та шкіри. Завдяки поєднанню цих матеріалів народились дві колекції годинників Blade та Chrono.

ZINVO – це годинники, хоча ні, це більше ніж годинники це стиль життя. І цей стиль життя тепер є і у нашій мережі магазинів. Тому якщо ви вирішите себе порадувати новим годинником, Вам варто звернути увагу на даний бренд.