Бонусна програма "ЦИФЕРБЛАТ"

 Ставши учасником партнерської бонусної програми «ZIFFERBLATT» Ви можете отримувати бали та оплачувати ними будь який товар, із наступних брендів Swatch, Tissot, Calvin Klein, Candino, Festina, Claude Bernard, Bering у мережі фірмових магазинів годинників ZIFFERBLATT або в інтернет-магазині ZIFFERBLATT.UA ! 
- Що можна купувати за бали?
- Будь-який товар брендів Swatch, Tissot, Calvin Klein, Candino, Festina, Claude Bernard який є в наявності в інтернет-магазині ZIFFERBLATT.UA або в одному з фірмових магазинів мережі ZIFFERBLATT.
- Чи можу я повністю оплатити покупку балами?
- Так, звісно. При повній оплаті покупки балами мається на увазі покупка за 1 грн.*
- Як проходить оплата балами?
- При купівлі товара в інтернет-магазині ZIFFERBLATT.UA або в одному з фірмових магазинів, скажіть свій номер телефону на який було оформлено замовлення.  Вкажіть кількість балів, яку хочете потратити. Отримайте знижку на товар в розмірі вказаної суми балів.
- Як я можу заробити бали?
- При купівлі в інтернет-магазині ZIFFERBLATT.UA або в одному з фірмових магазинів мережі ZIFFERBLATT, повідомте консультанту свій номер телефону та отримайте 10% від вартості покупки у вигляді балів на Ваш бонусний рахунок. Нарахування балів відбувається на 15 день після купівлі товару.

*1 бал = 1 гривня.