Годинники SWISS MILITARY HANOWA

Годинники SWISS MILITARY HANOWA

1-32 of 236

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

1-32 of 236

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Посилання на офіційний сайт: www.swissmilitary.ch

Стильні годинники марки Swiss Military — мода в стилі «мілітарі»

SWISS MILITARY HANOWA — бренд, що вважається законодавцем моди «мілітарі». Це елегантні моделі, які уособлюють чітку життєву позицію свого власника. Цільова аудиторія — чоловіки і жінки всіх вікових категорій, що займаються різними видами спорту та ведуть активний спосіб життя. Для їх виробництва компанія використовує тільки якісні матеріали.

Даний бренд армійських та спортивних годинників дотримується головного правила: «Якість за розумною ціною». У Швейцарії армія — це відомство з особливим статусом. Швейцарія — держава, в основу якої закладені принципи демократії. Країна має авторитет та повагу в світовому співтоваристві. Ця філософія закладена і в якостях годинників відомого бренду. Вироби відповідають вимогам, що враховуються при виготовленні армійських годинників: ударостійкість, розширений функціонал, точність.

Сьогодні купити годинники Swiss Military можна в Києві та в будь-якому з регіонів України. Вони користуються успіхом у п'ятдесяти країнах та славляться не лише товарним знаком у вигляді герба, а й виразом «Завжди в ціль». Цікаві елементи дизайну дозволяють кожному шанувальнику цієї марки проявити індивідуальність.

Революційна марка в годинниковому сегменті — швейцарський годинник Swiss Military

Годинники даної марки — найсучасніші тенденції моди та передові інноваційні технології. Виготовлення годинників — мистецтво, що перейшло ще на один рівень. Більшість моделей, які Ви бачите в каталозі, комплектується заводною головкою, що загвинчується, вона герметизує корпус із водонепроникністю до 10 бар. Асортимент революційних годиників Swiss Military здебільшого складається з чоловічих моделей, також є жіночі і моделі «унісекс», які можуть носити як чоловіки, так і жінки.

Всі годинники бренду Swiss Military вражають ефектним зовнішнім виглядом та відмінною якістю, їх ціна досить прийнятна. Купуючи такий аксесуар, Ви отримуєте брендовий швейцарський годинник за доступною вартістю.

Особливості годинників

 • Браслети і корпуси виготовлені з нержавіючої сталі з використанням іонного напилення (яке застосовується для покриття корпусу).
 • У виробах використовуються кварцові та автоматичні механізми. Моделі з автоматичним підзаводом оснащені прозорою задньою кришкою з сапфіру.
 • Циферблати комплектуються сапфіровим склом, що стійке до появи подряпин.

Коефіцієнт сапфіру дорівнює дев'яти балам за шкалою Мооса (застосовується для вимірювання відносної твердості металів).

Виробник використовує матеріал «Superluminova», він наноситься на стрілки або мітки циферблата.

Де купити наручні годинники Swiss Military

В нашому інтернет-магазині ви зможете придбати оригінальні спортивні годинники за ціною виробника. На вироби бренду надається гарантія 24 місяці. Ми пропонуємо спортивні годинники марки Swiss Military за актуальною ціною швейцарських годинників в Києві.

Годинники марки Swiss Military мають величезний успіх серед своїх шанувальників за кордоном та в Україні. Наша компанія здійснює доставку оригінальної брендової продукції по всій території України.