ручки PARKER

ручки PARKER

1-32 of 114

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

1-32 of 114

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Посилання на офіційний сайт:  www.parkerpen.com

Ручки Parker — елітний аксесуар для успішних людей

Компанія Паркер спеціалізується на виробництві ексклюзивних та якісних речей для письма. Її заснував Джордж Сеффорд Паркер, шкільний учитель. Його мрія — створити надійну ручку, яка ніколи не вийде з ладу.  Виробник завжди прагнув знати, чого хочуть покупці. Саме прагнення і стало основною успіху.

Відмітна особливість бренду — характерні деталі в дизайні, відмінна якість та велика різновидність ручок Parker. Це посприяло персоналізованому підходу до вибору аксесуара.

Ціна на ручку Паркер відповідає вартості виробів цього бренду в Україні.

Компанія систематично вдосконалює свою продукцію. Інноваційні рішення сподобаються шанувальникам марки.

У 1894 році представлена ​​Lucky Curve, технологія, яка полягала в безперервній подачі чорнила в пір'яній ручці.

Завдяки моделі Vacumatic можна стежити за наявністю чорнила в картриджі. Оскільки кількість чорнила збільшилася вдвічі, то користуватися ручкою можна набагато довше.

Ручка Jotter створена в 1954 році і продана в кількості 750000 примірників. Особливість цієї ручки полягає в наявності місткого стрижня для пасти, що дозволяє нею користуватися разів у п'ять більше, ніж звичайною кульковою.

Чудовий презент — ручка від компанії  Паркер

Це бренд класу люкс, серед виробів якого можна вибрати ручку від декількох сотень і до десятків тисяч гривень. Тут Ви знайдете: кулькові, пір'яні ручки, ручки-роллери, олівці. Ingenuity — ексклюзив від компанії Паркер. Кожна нова серія — ручки з різноманітною обробкою. Тут представлена ​​велика палітра кольорів і відтінків.

Ручки Parker користуються популярністю серед політиків і бізнесменів в Києві і на Україні.

У каталозі представлений великий вибір брендових ручок, який дозволяє презентувати їх не тільки чоловікам, але і представницям прекрасної половини людства.

 • Sonnet — надійні універсальні ручки з елегантним дизайном. Колекція складається з 15 моделей.
 • Premier — колекція, яка поєднує елегантність і сучасний дизайн. Кожна деталь такої ручки працює на престиж, а золоте перо робить процес написання зручним. Відмінна риса виробів — ковпачок, що загвинчується. Ще один солідний елемент дизайну, який свідчить про справжність фірмового виробу.
 • Duofold — колекція ручок, корпус яких виконаний із ювелірної латуні. Завдяки цьому матеріалу ручка буде зручною.
 • У 2011 році компанія запропонувала ще один інноваційний спосіб письма — Parker 5th Technology, який представлений в лінійці Ingenuity. Нова технологія дозволяє, легко замінити стрижень, а м'який пишучий вузол, підлаштовується до стилю письма. Ручки виконані в красивому та сучасному дизайні.  

Пропонуємо Вашій увазі брендові аксесуари для письма. Вони поставляються в оригінальній упаковці чорного кольору із золотистим написом і логотипом марки. На кожен виріб надається гарантія від виробника або офіційного дилера. Вартість ручки Паркер висока, але можна підібрати модель, яка відмінно підійде на подарунок студенту,  другу або дівчині. 

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento