Годинники KRONABY

There are no products matching the selection.

Годинники Kronaby — щось більше, ніж зберегти час

Kronaby — новий бренд, в основу якого закладена концепція Human Technology — «людська технологія». Шведська компанія Kronaby створена в 2017 році компанією Anima AB (від творців Sony Ericsson) і входить до складу Festina Group. Це компроміс між ІТ-рішеннями та часовими механізмами.

У світі інновацій велику популярність здобули смарт-пристрої, що оснащені величезною кількістю опцій. До їх числа відносяться і наручні годинники Kronaby з функцією смарт. Їх призначення — зробити наше повсякденне життя комфортнішим і простішим, а головне — це можливість раціонально та ефективно використовувати час. Зовні вони не відрізняються від гарних і якісних аналогових класичних моделей, які витримають будь-яке випробування часом.

Справжня магія годинників Kronaby — це те, що знаходиться всередині. Вони легко синхронізуються з вашим смартфоном на базі IOS 9 або Android 5.0 і вище, за допомогою додатку можна встановити потрібні вам функції. Завдяки їм ви легко зможете вирішити, які телефонні дзвінки важливі, зосередиться на основних завданнях і відчувати себе в безпеці по дорозі додому.

У нашому каталозі асортимент шведських годинників Kronaby представлений чотирма колекціями: 

  • APEX
  • SEKEL
  • NORD 
  • CARAT 

Серед них є жіночі, чоловічі моделі та годинники в стилі унісекс. Моделі відрізняються елегантним і красивим класичним дизайном. Вони виконані з якісних матеріалів і оснащені механізмами власного виробництва. Годинники Kronaby — моделі, які об'єднали в собі функції звичайних класичних годинників і «розумних» годинників. А головне — їх не потрібно заряджати. Термін дії батарейки розрахований на 2 роки. Вони не поступаються якістю швейцарським.

У нашому інтернет-магазині ви зможете замовити і купити годинники Kronaby за прийнятною вартістю та з гарантією від виробника. Це елегантні класичні моделі із застосуванням інноваційних технологій, які допоможуть зробити повсякденне життя легким та простим.

Ставши власником годинника Kronaby, ви зможете контролювати час і не пропустити нічого важливого.